MATKA BOSKA CYGAŃSKA!! PIĘKNY

Sztuka nowoczesna

Obrazy z motywem religijnym

Dzień dobry. Chciałbym zaprezentować Ci drogi internauto ciekawą okazję sprzedaży interesującego obrazu z motywem religijnym namalowanego techniką olejną.
Nie marnuj czasu, bo wskazana oferta kończy się 2013-04-09 o 23:25.Aby ułatwić tobie wyszukiwanie powyżej zaprezentowana aukcja opisana została następującymi słowami kluczowymi: obraz olejny z motywem religijnym, motyw religiny w malarstwie.
Prezentowana licytacja ulokowana została w kategorii obrazy z motywem religijnym.Chciałbym wspomnieć, iż omawiana aukcja wystawiana jest przez użytkownika Marszand91.

Szczegółowe informacje na temat omawianej aukcji zostały umieszczone poniżej.Cena kup teraz:150,00 zł

Data zakonczenia aukcji:2013-04-10 22:37:41

Tagi: aukcje allegro

Sprzedawca:Marszand91 / allegro.pl

Link:aukcja zakończona


Podobne aukcje

MARZENNAART ANGEL 100/70... MARZENNAART ANGEL 100/70

MATKA BOSKA CYGAŃSKA... MATKA BOSKA CYGAŃSKA Z DZIECIĄTKIEM!! PIĘKNY

MATKA BOSKA CYGAŃSKA... MATKA BOSKA CYGAŃSKA!! CUDNY!! OKAZJA

CZARNA MADONNA!! PIĘ... CZARNA MADONNA!! PIĘKNY

PARA IKON- ŚW.KOSMA,... PARA IKON- ŚW.KOSMA,ŚW.DAMIAN-OLEJ,DESKA 37X16

 

Szczegóły

Przez lub zwykły przelew bankowy na konto Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 81 1020 5011 0000 9002 0227 7952

Sposób dostawy Koszt dostawy
Przesyłka kurierska 30 złE-mail
marszand91@wp.pl


Numer kontaktowy:
+48 602 837 840
Płatności PAYu lub na poniższe konto:
PKO BP SA
81 1020 5011 0000 9002 0227 7952
bądź gotówką przy odbiorze osobistym.
Koszt: 30 zł. Firma kurierska: Siódemka.
Czas oczekiwania: na ogół 3-4 dni, jednak by uniknąć nieporozumień dajemy sobie 7 dni roboczych. Paczka: o zabezpieczeniu paczki prosimy przeczytać na stronie O mnie
Do ceny obrazu należy doliczyć koszta przesyłki, realizacja zamówienia po wpłacie na konto bądź deklaracji odbioru osobistego na terenie Torunia. Podane ceny są kwotami brutto. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Pełna treść regulaminu znajduje się na stronie O mnie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które na tych aukcjach pragnie zaproponować Państwu naszą szeroką ofertę obrazów ręcznie malowanych. Współpracujemy z jedną z najlepszych w Europie środkowo-wschodniej pracownią artystyczną. Nasze nowo powstałe konto na portalu Allegro jest zarejestrowane jako firmowe (czyt. prowadzące działalność gospodarczą, które zostało uwiarygodnione za pomocą odpowiednich dokumentów w serwisie Allegro). W razie wątpliwości nie ma problemu z ujawnieniem Państwu innego naszego konta z ilością kilkuset komentarzy. Oba konta mają te same dane, adresy korespondencyjne etc..

Piszemy o tym, ponieważ pragniemy zapewnić Was o autentyczności naszej oferty, a także o uczciwości oraz pełnej wzajemnej współpracy, nie dającej na tą chwilę odzwierciedlenia w ilości posiadanych komentarzy. Mamy jednak nadzieję, że to akurat szybko ulegnie zmianie!

Oferowane na aukcjach obrazy olejne są ręcznie malowane w pracowni artystycznej przez dyplomowanych artystów. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwa o najwyższej jakości malowanych obrazów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie z nabytego produktu, a także z podjętej z nami współpracy. Jesteśmy przekonani, że pośród oferowanych przez nas kilku tysięcy obrazów znajdą Państwo dokładnie to, co spełni Wasze oczekiwania. Wśród szerokiej gamy produktów możemy zaoferować obrazy m. in. z kategorii: abstrakcje, akty, anioły, kwiaty, mapy, miasta, martwa natura, pejzaże, postacie, a także malarstwo polskie, obrazy o tematyce religijnej, liczne reprodukcje i wiele, wiele więcej...

Do produkcji obrazów wykorzystywane są materiały najwyższej jakości m. in. włoskie i holenderskie farby olejne, blejtramy z drzewa sosnowego, czy złocone ramy lipowe. Jeśli obraz (na zdjęciu poniżej) jest z ramą to znaczy, że jest ona wliczona w cenę podaną w aukcji. Jeśli obraz na zdjęciu jest z ramą, to wymiary podane w aukcji ją uwzględniają. Każdy z wystawionych obrazów posiada określone rozmiary, oraz przypisane do nich ramy widoczne na poniższych zdjęciach.

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa indywidualne zamówienie. Na życzenie możemy zmienić ramę, namalować obraz w innym rozmiarze lub po prostu zrealizować Państwa malarskie życzenie. Nie ma problemu z wykonaniem konkretnych portretów czy zdjęć, które wybierzecie z własnego albumu. Należy zaznaczyć, że każde zamówienie indywidualne wiąże się z innymi kosztami ? w takim przypadku prosimy o kontakt.

Wchodząc na aukcję przez sklep możecie Państwo zobaczyć wszystkie kategorie oferowanych obrazów.

Czas realizacji każdego zamówienia to na ogół 3-4 dni roboczych, jednak aby uniknąć wszelkich nieporozumień chcemy zastrzec sobie czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych. Obrazy wysyłamy po wpłacie na konto choć zawsze istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Torunia i okolic. Wystawiamy faktury VAT i zgadzamy się na wysyłkę za granicę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny: +48 602 837 840. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie.

Rozmiar: 45x50 cm

Opis: Zwój papirusowy

Szanowni Państwo!

Obrazy w rzeczywistości prezentują się znacznie piękniej!! Niektóre zdjęcia (z przyczyn technicznych) nie są w stanie oddać jakości i piękna malunku. Przy większych zamówieniach (lub tych o znacznej wartości) istnieje możliwość negocjacji ceny!! Ponadto dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie naszą ofertą!! Jednocześnie informujemy, że oferta naszych obrazów z dnia na dzień się powiększa!! Pozdrawiamy serdecznie.

Kod: MAEDW